Urška Strahinič radijska voditeljica

bql

Urška Strahinič bo to soboto ena od mladih voditeljev oddaje Hudo! na Radiu Slovenija 1!

V programu za mlade so mentorje z osnovnih šol prosili, naj novinarje osnovnošolce spodbudijo k soustvarjanju oddaje s prav posebnima gostoma. Učenci so morali zanju sami pripraviti zanimiva in izvirna vprašanja.

Med 30 učenci se je v krog 6 novinarjev uvrstila tudi naša Urška, ki se bo v soboto dopoldne družila z BQL.

Fanta bosta več povedala o svoji glasbeni poti in seveda v živo tudi zapela. Za poslušalce sta pripravila nagradno igro, zato to soboto po 9.05 spremljajte oddajo na 1. programu RA Slovenija ali prek videa na MMC, 4D in Facebook live.

Maja Ogrinc