Prof. dr. Miha Japelj med devetošolci

V petek, 1. decembra je našo šolo obiskal prof. dr. Miha Japelj. Uvodnemu pozdravu ravnatelja Rada Kostrevca, je sledilo predavanje z naslovom Kemija je del mojega življenja. Devetošolci so pozorno prisluhnili njegovi življenjski zgodbi, ki je bila vedno povezana s kemijo. V predavanju je predstavil različne veje kemije, ki so tesno povezane z vsakdanjim življenjem. Čutiti je bilo njegovo ljubezen do poklica, družine, kemije. Povdaril je, da si je potrebno v življenju postaviti cilje in se truditi, da jih uresničiš. Verjamem, da so se iskrive misli prof. dr. Japlja dotaknile naših devetošolcev.

Antonija Brozovič