Naše učenke druge v državi - finale državnega prvenstva v nogometu za starejše deklice - Markovci 2018

V petek, 11. 5. 2018, smo se odpravili v Markovce na finale državnega prvenstva v nogometu. Poleg naše šole so v finalu igrale še OŠ Mozirje, OŠ dr. Bogomirja Magajna Divača in domačinke OŠ Markovci.

Naše učenke so osvojile drugo mesto, državne prvakinje pa so zasluženo postale domačinke OŠ Markovci.

Čestitamo vsem učenkam za izjemen uspeh.

Več si boste lahko prebrali v Preberite več, lahko pa si ogledate tudi slike.

S. Pristavnik

OŠ dr. Bogomirja Magajna : OŠ Trebnje: 0 : 1 - Ana Hostnik

Polfinalno tekmo so naše učenke dobro začele in nasprotnicam niso pustile nobene prave priložnosti. Zadetek je ves čas visel v zraku. Tri minute pred koncem je končno zadela Ana Hostnik po lepi podaji Eme Erman.

OŠ Markovci : OŠ Trebnje: 2 : 0

Naše učenke so dobro začele in narekovale tempo. Nato jih je presekal gol domačink, po katerem jim igra ni več stekla. Nato so domačinke zadele še iz kazenskega strela in tekme je bilo za naša dekleta konec, saj se niso več pobrale in se preostanek tekme ukvarjale s sodnikom in z nasprotnicami. Domačinke pa so tekmo pripeljale mirno do konca in zasluženo osvojile naslov državnih prvakinj.

Naše učenke so dosegle ponovno izjemen uspeh in osvojile drugo mesto v državi. Našo šolo so zastopale: Ema Erman, Ana Hostnik, Zoja Redek, Tinkara Vrhovec, Katarina Primc, Janja Kic, Anita Murn, Manca Udovič, Alisa Glavan, Lea Lončar in poškodovani Lara Lobe in Adelina Osmanoska.

Razpored tekmovanja

Tekmovalni par