Get Adobe Flash player

SIO 2020

sio2020

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Pomembne povezave

MIZKS splet noga obcina

MINISTRSTVO ZA IZOBRAŽEVANJE, ZNANOST IN ŠPORT

OBČINA TREBNJE

noga ric

noga zrss

DRŽAVNI IZPITNI CENTER

ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ŠOLSTVO 

Prijavno okno

Domov

»Inteligenca rok« tudi na OŠ Trebnje

V torek, 22. 5., in v sredo, 23. 5. 2018, so v oddelku podaljšanega bivanja 1., 2. in 5. razreda potekale delavnice v okviru operacije »Inteligenca rok«, ki jo sofinancira EKSRP, Podukrep 19.2 (Podpora za izvajanje operacij v okviru strategije lokalnega razvoja). Vodi ga skupnost LAS STIK, z namenom uresničevanja ciljev Strategije lokalnega razvoja. Z delavnicami smo želeli povečati ozaveščenost o varovanju okolja in pomenu naravne in kulturne dediščine z inteligenco rok. Delavnice so vodile predstavnice partnerjev projekta CPU in Komunale Trebnje. Učenci so izdelali lične in uporabne izdelke iz odpadnih materialov (lončke za pisala, cvetlične lonce in lovilce sanj). Več o dogajanju si lahko ogledate na fotografijah.

                                             Učitelji v oddelku podaljšanega bivanja

Lo.Polis za učitelje

lopolis

 

Dostop do spletnega e-dnevnika in e-redovalnice.

Lo.Polis za starše

LOPOLIS

 

Povezava za odjavo/prijavo prehrane, dostop do e-redovalnice.

Elektronske govorilne ure

egu

 

Povezava za prijavo na govorilne ure.

Če si še niste ustvarili računa, se lahko registrirate tukaj.

Informacije v drugih jezikih

angleski bosna crna gorahrvaskamakedonijanemskiromi

Avtorske pravice © 2015, Spletna stran OŠ Trebnje. Vse pravice pridržane.

Stran ureja in oblikuje Jernej Gabrijel.