Get Adobe Flash player

SIO 2020

sio2020

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Pomembne povezave

MIZKS splet noga obcina

MINISTRSTVO ZA IZOBRAŽEVANJE, ZNANOST IN ŠPORT

OBČINA TREBNJE

noga ric

noga zrss

DRŽAVNI IZPITNI CENTER

ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ŠOLSTVO 

Prijavno okno

Domov

Področno prvenstvo v atletiki - maj 2018

V torek, 22. 5. 2018, so se učenci naše šole udeležili področnega prvenstva v atletiki za osnovne šole.

Dosegli so nekaj dobrih uvrstitev.

Kako jim je šlo, si preberite v Preberite več.

                                                                                                                     S. Pristavnik

Andrej Rebolj - 7. mesto (60 m), Hajat Sulejmanoski - 18. mesto (600 m), Andrej Hočevar - 4.mesto (daljina), David Crnevski - 12. mesto (daljina), Matjaž Gazvoda - 1.mesto (vortex), Aleksander Smolič - 13. mesto (vortex), Lovro Bone - 19. mesto (vortex), Laura Lovšin Kovačič - 15. mesto (60 m), Tina Žnidaršič - 11. mesto (300 m), Marja Klarič - 15. mesto (300 m), Manca Zupančič - 11. mesto (600 m), Klara Peterle - 16. mesto (daljina), Alina Gričar - 9. mesto (višina), Taja Kastelic - 13. mesto (višina), Neža Zupančič - 7. mesto (vortex), Lana Gotlib - 8.mesto (vortex), Jan Jarc - 3. mesto (60 m), Žiga Pograjc - 8. mesto (60 m), Simon Hostnik - 13. mesto (300 m), Ožbe Hudoklin - 16. mesto (300 m), štafeta 4x100 m (Jan Jarc, Kristijan Kastigar, Nik Zupančič, Tio Berk) - 1. mesto, Aljaž Smolič - 7. mesto (višina), Florian Umek - 11.mesto (višina), Kristijan Kastigar - 12. mesto (višina), Matjaž Rebolj - 1. mesto (daljina), Nik Zupančič - 2. mesto (vortex), Lan Zupančič - 3. mesto (vortex), Nejc Zoran - 6. mesto (vortex), Nermin Ikanović - 3. mesto (krogla), Mark Neo Trlep - 15. mesto (krogla), Jerca Rakar - 2. mesto (60 m), Lucija Gotlib - 8. mesto (60 m), Ana Hostnik - 9. mesto (60 m), Ana Korbar - 12. mesto (60 m), Ema Erman - 1. mesto (300 m), Urška Strahinič - 6. mesto (300 m), štafeta 4x100 m (Anja Novak, Ema Erman, Ana Hostnik, Jerca Rakar) - 1. mesto, štafeta 4x100 m (dekleta) - 6. mesto, Eva Kolenc - 5. mesto (višina), Alisa Glavan - 13. mesto (višina), Anesa Asani - 16. mesto (višina), Anja Novak - 5. mesto (daljina), Manca Rajner - 15. mesto (daljina), Nuša Jaklič - 19. mesto (daljina), Kaja Mandelj - 7. mesto (vortex), Tjaša Lončar - 10. mesto (vortex), Tinkara Vrhovec - 13. mesto (krogla).

Vsem učencem čestitamo.

Lo.Polis za učitelje

lopolis

 

Dostop do spletnega e-dnevnika in e-redovalnice.

Lo.Polis za starše

LOPOLIS

 

Povezava za odjavo/prijavo prehrane, dostop do e-redovalnice.

Elektronske govorilne ure

egu

 

Povezava za prijavo na govorilne ure.

Če si še niste ustvarili računa, se lahko registrirate tukaj.

Informacije v drugih jezikih

angleski bosna crna gorahrvaskamakedonijanemskiromi

Avtorske pravice © 2015, Spletna stran OŠ Trebnje. Vse pravice pridržane.

Stran ureja in oblikuje Jernej Gabrijel.