Področno prvenstvo v atletiki - maj 2018

V torek, 22. 5. 2018, so se učenci naše šole udeležili področnega prvenstva v atletiki za osnovne šole.

Dosegli so nekaj dobrih uvrstitev.

Kako jim je šlo, si preberite v Preberite več.

S. Pristavnik

Andrej Rebolj - 7. mesto (60 m), Hajat Sulejmanoski - 18. mesto (600 m), Andrej Hočevar - 4.mesto (daljina), David Crnevski - 12. mesto (daljina), Matjaž Gazvoda - 1.mesto (vortex), Aleksander Smolič - 13. mesto (vortex), Lovro Bone - 19. mesto (vortex), Laura Lovšin Kovačič - 15. mesto (60 m), Tina Žnidaršič - 11. mesto (300 m), Marja Klarič - 15. mesto (300 m), Manca Zupančič - 11. mesto (600 m), Klara Peterle - 16. mesto (daljina), Alina Gričar - 9. mesto (višina), Taja Kastelic - 13. mesto (višina), Neža Zupančič - 7. mesto (vortex), Lana Gotlib - 8.mesto (vortex), Jan Jarc - 3. mesto (60 m), Žiga Pograjc - 8. mesto (60 m), Simon Hostnik - 13. mesto (300 m), Ožbe Hudoklin - 16. mesto (300 m), štafeta 4x100 m (Jan Jarc, Kristijan Kastigar, Nik Zupančič, Tio Berk) - 1. mesto, Aljaž Smolič - 7. mesto (višina), Florian Umek - 11.mesto (višina), Kristijan Kastigar - 12. mesto (višina), Matjaž Rebolj - 1. mesto (daljina), Nik Zupančič - 2. mesto (vortex), Lan Zupančič - 3. mesto (vortex), Nejc Zoran - 6. mesto (vortex), Nermin Ikanović - 3. mesto (krogla), Mark Neo Trlep - 15. mesto (krogla), Jerca Rakar - 2. mesto (60 m), Lucija Gotlib - 8. mesto (60 m), Ana Hostnik - 9. mesto (60 m), Ana Korbar - 12. mesto (60 m), Ema Erman - 1. mesto (300 m), Urška Strahinič - 6. mesto (300 m), štafeta 4x100 m (Anja Novak, Ema Erman, Ana Hostnik, Jerca Rakar) - 1. mesto, štafeta 4x100 m (dekleta) - 6. mesto, Eva Kolenc - 5. mesto (višina), Alisa Glavan - 13. mesto (višina), Anesa Asani - 16. mesto (višina), Anja Novak - 5. mesto (daljina), Manca Rajner - 15. mesto (daljina), Nuša Jaklič - 19. mesto (daljina), Kaja Mandelj - 7. mesto (vortex), Tjaša Lončar - 10. mesto (vortex), Tinkara Vrhovec - 13. mesto (krogla).

Vsem učencem čestitamo.