Get Adobe Flash player

SIO 2020

sio2020

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Pomembne povezave

MIZKS splet noga obcina

MINISTRSTVO ZA IZOBRAŽEVANJE, ZNANOST IN ŠPORT

OBČINA TREBNJE

noga ric

noga zrss

DRŽAVNI IZPITNI CENTER

ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ŠOLSTVO 

Prijavno okno

Domov

FRANKOFONSKI FESTIVAL

Frankofonski festival festival 18 768 11V četrtek, 17.5.2018, smo učenci 9. razreda, ki obiskujemo izbirni predmet francoščina odšli z vlakom v Kranj in sicer na Frankofonski festival. Tam se vsako leto zberejo ljubitelji francoščine iz slovenskih osnovnih šol. Letos je festival potekal že 17. leto. Pred začetkom festivala so nam razkazali mesto in nas peljali na stojnice, kjer smo se lahko posladkali s palačinkami in makroni. Makrone  je prodajal kar sam chef Karim Merdjadi. Nato  se je festival začel. Vsaka šola je nastopila z različnimi točkami, kot so skeči, plesne in pevske točke, recitacije itd. Osnovna šola Trebnje je nastopila s pesmijo Aux-Champs- Elysees (Čez šuštarski most). V občinstvu je bil celo naš predsednik Borut Pahor. Zelo smo se zabavali in doživeli nekaj novega.

Hana Kanc

Lo.Polis za učitelje

lopolis

 

Dostop do spletnega e-dnevnika in e-redovalnice.

Lo.Polis za starše

LOPOLIS

 

Povezava za odjavo/prijavo prehrane, dostop do e-redovalnice.

Elektronske govorilne ure

egu

 

Povezava za prijavo na govorilne ure.

Če si še niste ustvarili računa, se lahko registrirate tukaj.

Informacije v drugih jezikih

angleski bosna crna gorahrvaskamakedonijanemskiromi

Avtorske pravice © 2015, Spletna stran OŠ Trebnje. Vse pravice pridržane.

Stran ureja in oblikuje Jernej Gabrijel.