ZLATI BRALCI na OŠ Trebnje

V četrtek, 31. maja 2018, so prejeli ZLATI BRALCI – učenci, ki so brali za bralno značko od 1. do 9. razreda – priznanje in darilno knjigo, ki jo s pomočjo sponzorskih sredstev in podporo Javne agencije za knjigo Republike Slovenije podarja Bralna značka Slovenije - ZPMS. Letos je to odlična zbirka poezije  Barž=kons Srečka Kosovela (ur. Igor Saksida, ilustrator Damijan Stepančič).

Na OŠ Trebnje je 31 učencev zlatih bralcev in so se za nagrado srečali z glasbenikom in imitatorjem Tilnom Artačem. Lea Grabrijan in Hana Nikić sta vodili intervju z njim, potem pa je zabavni gost skozi svoje oči predstavil nekaj znanih Slovencev.

Trebnje, 4. junij 2018                                                        Šolska knjižnica