Podelitev bronastih in srebrnih priznanj

V torek, 6. 6. 2018, je v predavalnici potekala podelitev bronastih in srebrnih priznanj, ki so jih učenci predmetne stopnje osvojili na šolskih in področnih tekmovanjih v znanju. Učence je v uvodu nagovoril ravnatelj Rado Kostrevc in izpostavil pomen znanj, ki so jih pridobili. Poudaril je njihovo vlogo pri oblikovanju posameznikov v osebe, ki se bodo pripravljene in sposobne soočiti z izzivi življenja.

Nato je sledila sama podelitev. Vsi zbrani učenci so prejeli osvojeno priznanje iz rok svojega mentorja, čestital jim je tudi sam ravnatelj. Kot nagrado za vložen trud so prejeli knjigo Potepanje po Trebnjem: Kulturni, umetniški in zgodovinski pomniki preteklosti mesta Trebnje, ki so jo s svojimi likovnimi izdelki oplemenitili učenci Klara Fluher, Arijana Alđić, Glorija Darovic, Hana Nikić, Monika Pekolj, Anja Babič, Nuša Ceglar, Sara Ceglar, Andrea Davidović, Sanja Jeraj, Boris Lavriha, Jona Šmalc Novak, Laura Urajnar, Miha Brilj, Jure Pekolj, Lara Rogelj, Sandra Sirk, Lan Zupančič, Nia Zorman, Maša Klavs in Patricija Slak pod mentorstvom učiteljice Tanje Dvornik. Omenjeni učenci so tudi sami prejeli knjigo, ki so jo pomagali soustvariti.

Prireditev se je končala z izbranimi zaključnimi besedami ravnatelja in gromkim aplavzom.

Oglejte si fotografije.

Z. Simeunić