Get Adobe Flash player

SIO 2020

sio2020

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Pomembne povezave

MIZKS splet noga obcina

MINISTRSTVO ZA IZOBRAŽEVANJE, ZNANOST IN ŠPORT

OBČINA TREBNJE

noga ric

noga zrss

DRŽAVNI IZPITNI CENTER

ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ŠOLSTVO 

Prijavno okno

Domov

Podelitev bronastih in srebrnih priznanj

V torek, 6. 6. 2018, je v predavalnici potekala podelitev bronastih in srebrnih priznanj, ki so jih učenci predmetne stopnje osvojili na šolskih in področnih tekmovanjih v znanju. Učence je v uvodu nagovoril ravnatelj Rado Kostrevc in izpostavil pomen znanj, ki so jih pridobili. Poudaril je njihovo vlogo pri oblikovanju posameznikov v osebe, ki se bodo pripravljene in sposobne soočiti z izzivi življenja.

Nato je sledila sama podelitev. Vsi zbrani učenci so prejeli osvojeno priznanje iz rok svojega mentorja, čestital jim je tudi sam ravnatelj. Kot nagrado za vložen trud so prejeli knjigo Potepanje po Trebnjem: Kulturni, umetniški in zgodovinski pomniki preteklosti mesta Trebnje, ki so jo s svojimi likovnimi izdelki oplemenitili učenci Klara Fluher, Arijana Alđić, Glorija Darovic, Hana Nikić, Monika Pekolj, Anja Babič, Nuša Ceglar, Sara Ceglar, Andrea Davidović, Sanja Jeraj, Boris Lavriha, Jona Šmalc Novak, Laura Urajnar, Miha Brilj, Jure Pekolj, Lara Rogelj, Sandra Sirk, Lan Zupančič, Nia Zorman, Maša Klavs in Patricija Slak pod mentorstvom učiteljice Tanje Dvornik. Omenjeni učenci so tudi sami prejeli knjigo, ki so jo pomagali soustvariti.

Prireditev se je končala z izbranimi zaključnimi besedami ravnatelja in gromkim aplavzom.

Oglejte si fotografije.

Z. Simeunić

Lo.Polis za učitelje

lopolis

 

Dostop do spletnega e-dnevnika in e-redovalnice.

Lo.Polis za starše

LOPOLIS

 

Povezava za odjavo/prijavo prehrane, dostop do e-redovalnice.

Elektronske govorilne ure

egu

 

Povezava za prijavo na govorilne ure.

Če si še niste ustvarili računa, se lahko registrirate tukaj.

Informacije v drugih jezikih

angleski bosna crna gorahrvaskamakedonijanemskiromi

Avtorske pravice © 2015, Spletna stran OŠ Trebnje. Vse pravice pridržane.

Stran ureja in oblikuje Jernej Gabrijel.