Organi šole

Ravnatelj

Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Na spletni strani Osnovne šole Trebnje imate na voljo osnovne informacije o organizaciji vzgojno-izobraževalnega dela šole in podatke o najpomembnejših dogodkih iz življenja in dela naše šole. Trudimo se, da spletno stran osvežujemo z aktualnimi dogodki in podatki ter informacijami, ki vam omogočajo, da lažje spremljate naše delo.

Spletna stran je namenjena tudi vam, drage učenke in učenci.  Na njej najdete uporabne in zanimive povezave, s katerimi si lahko pomagate pri svojem šolskem delu ali pri reševanju morebitnih težav na katere naletite v vašem osebnem življenju.

Upamo, da vam bodo informacije na spletni strani koristile pri boljši informiranosti o našem delu in vam pomagale pri načrtovanju vaših dejavnosti. Verjamemo, da z dobrim sodelovanjem skupaj zmoremo doseči cilje, ki smo si jih zastavili, zato bomo veseli tudi vaših predlogov za izboljšanje spletne strani.

Ravnatelj

Rado Kostrevc