Lo.Polis na WEB-u

Spoštovani,

obveščamo vas, da je Lo.Polis dobil novo spletno različico. V novi verziji programa smo uporabili najsodobnejšo tehnologijo, pa tudi oblikovno so vmesniki izredno preprosti in prilagodljivi glede na to, kje jih uporabljate:
- na računalniku,
- tablici,
- ali telefonu.
Če menite, da je Lo.Polis že malo zastarel, vas bo spletna verzija prepričala, da je postal najnovejši in najsodobnejši program na trgu, ki ga odlikujeta hitrost in preprosti vmesniki za vnašanje podatkov.
Naša ekipa programerjev in vsi, ki skrbimo za podporo uporabnikom, delo v šolah zelo dobro poznamo. Bogate izkušnje smo vključili v program, ki vas bo navdušil.
Do spletne verzije Lo.Polisa dostopate preko povezave apl.lopolis.si. Spletna verzija deluje vzporedno z običajno. Za prijavo uporabite isto uporabniško ime in geslo.
Trenutno je na voljo vnos v dnevnik, do jeseni bo na spletu tudi redovalnica. Če dnevnika še nimate, nam pišite, da vam bomo pripravili testne podatke.
Cene Lo.Polisa in modulov so seveda konkurenčne. Lahko vam pripravimo ponudbo.
Več informacij je v prilogi.
Lep pozdrav!
Tomaž Krišelj